Správy Výveska
2.9M views | +960 today
Follow
 
Scoop.it!

Na Slovensku sa začína druhý ročník projektu s názvom 9 mesiacov za život

Na Slovensku sa začína druhý ročník projektu s názvom 9 mesiacov za život | Správy Výveska | Scoop.it

Pri tejto príležitosti sú všetci záujemcovia pozvaní na krížovú cestu za nenarodené deti, ktorá sa uskutoční v tento deň o 9:00 h na Bratislavskej kalvárii, informovala TK KBS Eva Liptáková.

Christin's insight:

V sobotu 25. marca 2017 sa začína 2. ročník projektu 9 mesiacov za život.

more...
No comment yet.
Your new post is loading...
Your new post is loading...
Scoop.it!

List pre Teba

List pre Teba | Správy Výveska | Scoop.it

Je pravda, že nie je jednoduché milovať, keď svet okolo teba nie je dobrý. To ako dnes vyzerá svet nie je môj plán. Keď som utváral tvoje srdce plánoval som ho umiestniť do Edenu, na miesto, kde nejestvuje bolesť, strach, zranenie či odmietnutie.

Christin's insight:

Neboj sa však, ja som už zaplatil cenu za očistenie tvojho srdca. Som tu stále s tebou. A nikdy nedovolím, aby tvoje skúšky presiahli toľko, čo dokážeš prekonať. Odovzdaj mi svoje srdce, otvor mi ho a ja sa oň postarám. 

more...
No comment yet.
Scoop.it!

Pripravme sa na Vianoce s Máriou a Jozefom

Pripravme sa na Vianoce s Máriou a Jozefom | Správy Výveska | Scoop.it

Počas predvianočnej prípravy môžeme vstúpiť do blízkosti s Božou Matkou a jej tichým, ale silným manželom. V tomto „fialovom“ období vnútornej prípravy, kontemplácie a primeraných skutkov pokánia je dobré zamyslieť sa nad Máriou a Jozefom, ktorí sú takpovediac našimi spolupútnikmi na ceste do Betlehema. 

Christin's insight:

Tu je niekoľko rád, ako s nimi možno putovať:

1. Dajme si adventné predsavzatie Predstavme si svoju dušu ako jasličky, ktoré sa počas adventu pripravujú, aby mohli vo vianočnú noc prijať Krista. Jozef určite urobil všetko, čo bolo v jeho silách, aby stajňu upratal a urobil čo najpohodlnejšou pre Máriu a dieťatko Ježiša.

more...
No comment yet.